Raylı sistem Metro Klimalarında Covid-19 uyarısı! Klimalardan virüslerin yayılması tespit edildi bu sebep ile YAZ-KAR KLİMA Covid-19 virüsüne karşı Dezenfeksiyon sistemi geliştirdi.


Raylı sistem Metro Klimalarında Covid-19 uyarısı!  Klimalardan virüslerin yayılması tespit edildi bu sebep ile YAZ-KAR KLİMA Covid-19 virüsüne karşı Dezenfeksiyon sistemi geliştirdi.


Toplu taşıma araçlarında, kullanılan HVAC(iklimlendirme) sistemi   iç havayı şartlandırarak dolaştırır, böylece ortamda istenen konforu sağlar. Fakat bu durum virüslerin araç içerisinde her yere taşınmasına neden olabilir.
%100 temiz hava sağlamak ise sistemin performansını düşürecek ve işletme maliyetlerini arttıracaktır. Ayrıca iç ortamdaki basınç artacağından insanlar rahatsız olacaktır.
YAZKAR’ın geliştirdiği cihazlar HVAC ünitelerinin  «Yeniden Dolaşan Hava» bölmesine monte edilir. Bu Cihazlar uygun dalga boylarında Ultraviyole ışınları kullanarak Covid-19 gibi Virüslerin hücrelerindeki DNA veya RNA’nın moleküler yapısını yok edip iç havayı dezenfekte vesterilize eder. Sürücüler ve Yolcular virüslerden korunur ve temiz havanın tadını çıkarırlar.


Yorum Gönder

[blogger]

ÜRETİCİLER

[Üreticiler][gallery1]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget