Uluslararası demir yolu sektörü Eskişehir'de buluşacak

"Rail Industry Show-Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı", 14-16 Nisan 2020'de Eskişehir'de düzenlenecek.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının desteğiyle Modern Fuarcılık tarafından 14-16 Nisan 2020'de Eskişehir'de düzenlenecek "Rail Industry Show-Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı", uluslararası demir yolu sektörünün temsilcilerini bir araya getirecek.

ETO-TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenecek fuara 100 yerli ve yabancı firma katılacak. TCDD Taşımacılık AŞ, Ankara Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, DTD Demir Yolu Taşımacılığı Derneği, Raylı Sistemler Derneği ve Eskişehir Sanayi Odasının da desteklediği fuarın, aynı zamanda yeni iş bağlantılarının kurulması, mevcut iş ilişkilerinin geliştirilmesi ve yeni anlaşmaların yapılması için de zemin oluşturması planlanıyor.
Türkiye'den ve 15 ülkeden demir yolu taşımacılığında faaliyet gösteren altyapı, üstyapı, teknoloji, güvenlik, elektrifikasyon, sinyalizasyon ve IT firmalarının yanı sıra hafif raylı sistem üreticilerini bir araya getirecek "Rail Industry Show-Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı", kaliteli üretim yapan KOBİ'lere de kendilerini tanıtma ve dünyaya açılma imkanı sunacak.
Fuardan bir gün önce ise demir yolu altyapı ve üstyapı projeleri, finansman modelleri, finans kaynakları, proje finansman modellerinin tartışılacağı bir konferans gerçekleştirilecek.
https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/uluslararasi-demir-yolu-sektoru-eskisehirde-bulusacak-41377657

Yorum Gönder

[blogger]

ÜRETİCİLER

[Üreticiler][gallery1]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget